Każdy czasem musi wypocząć. I nie mówię tutaj o 15-minutowej przerwie w pracy - czasem trzeba po prostu zmienić otoczenie. Po to wyjeżdża się na wakacje - ale jak wyjazd, to z rodziną - i tutaj ukłon robi pensjonat Karkonoski SPA***, tworząc dla nas film, który idealnie trafia w nasze wymogi:

 

Karpacz

KM Studio

 Ciekawy przypadek - niespełna 5 minut reklamy, która wygląda raczej jak relacja z wyjazdu zwykłej, szczęśliwej rodziny. Do typowej “reklamówki” ten klip jest zupełnie nie podobny, a swoją rolę spełnia idealnie - jest miły dla oka i przyjemny, wprawia nas w luźny nastrój i powoduje uśmiech na twarzy. Niby nic nie próbuje reklamować, ale tak podświadomie mówi nam “będzie fajnie, będzie fajnie, przyjedź do nas!”

I chociaż samotnie nie ma zbyt dużej siły przebicia, jest ładnym i subtelnym podkreśleniem całej oferty pensjonatu. Oferty całkiem bogatej, notabene - mamy wszystko co potrzebne do porządnego urlopu, od bilardu po SPA

Takie połączenie daje wymierny efekt i może pozytywnie wpłynąć na ilość rezerwacji - ciekawe czy inni hotelarze podłapią pomysł!

Inne noclegi i pokoje w Karpaczu wynajdziesz tutaj:

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij