jantar.baltyk.net.pl - portale partnerskie

http://www.bal-sylwestrowy.pl/ Sylwester noclegi

Ta niebywale jedyna sposobność nie obędzie się bez specjalnych przygotowań, by z klimatyczną pompą pożegnać kończący się rok. Nasz serwis internetowy zamieszcza najciekawsze ogłoszenia od organizatorów sylwestrowych tańców. Dystyngowane bale kostiumowe, dyskoteki w stylistyce z przeszłości, techno-party, ludowe potańcówki i wiele, wiele pozostałych do dyspozycjiwypróbowania. Jakie by nie były kaprysy dotyczące wspaniałej - tu znajdziecie paletę interesujących propozycji na Sylwestra.

wiselka.pl Wisełka

Serwis wakacyjny dedykowany położonej nad Morzem Bałtyckim Wisełce dla każdego przyjezdnego. Posiada kompletną bazę informacji użytecznych oraz o profilu ciekawostek dotyczących turystycznych atrakcji osady. historycznych budowli, walorów przyrodniczych, parków rozrywki, muzeów i reszty atrakcji, które oferuje Wisełka. Baza. Strona ogłoszeń pensjonatów, pokoi w prywatnych kwaterach, hoteli i innych ośrodków gościnnych mieszczących się w Wisełce.

W portalu znajdziesz:

www.jantar.baltyk.net.pl - wczasy w Jantarze

Wystarczy wyłącznie zerknąć na opracowane przez nas wpisy o najciekawszych opcjach turystycznych Jantaru, by dowiedzieć się, że to prawdziwe centrum bursztynnictwa. Z tej przyczyny zresztą wzięła się nazwa kurortu, “Jantar” to dawne słowo na bałtyckie złoto. Charakteryzujemy zdecydowanie więcej ciekawostek na temat miejscowych zabytkowych obiektów czy instytucji wystawienniczych. Posiadamy też praktyczny katalog o aktualnych anonsach wypoczynku w Jantarze.

W portalu znajdziesz:

jastarnia.net - wczasy w Jastarni

Na tej witrynie czytelnicy znajdą profesjonalnie skrojony zbiór danych na temat Jastarni. Również o tutejszych centrach SPA, pokojach na wynajem i innych ośrodkach - przecież Jastarnia to miejscowość o wybitnie turystycznym profilu. Dlatego też opcje, z których mogą skorzystać turyści odwiedzający Jastarnię, są dokładnie zaprezentowane. Od tekstowego materiału po dane użytkowe.

W portalu znajdziesz:

http://www.bogaczewo.pl/ - Bogaczewo zaprasza

Adres o urlopowym kształcie i treściom poświęconym obiektom gościnnym oraz ciekawostkom oczekującym na podróżników w Bogaczewie i najbliższych rejonach. Podstawowym walorem, dzięki któremu wspomniana destynacja cieszy się dość zasłużoną popularnością wśród oczekujących wypoczynku przyjezdnych, jest oferta sportowa - od wszelkich sportów rozgrywanych na wodzie po jazdy konne i rowerowe. Bogaczewo to także szczególny tutejszy folklor, co udowadniają cykliczne festiwale kulturalne.

Polecamy:

http://www.krynica-morska.pl/ - Krynica Morska zaprasza

Co robią goście w Krynicy Morskiej? Co warto tutaj odwiedzić? W jakich ośrodkach w Krynicy można się na kilka dni/tygodni zakwaterować? Z Z punktu widzenia urlopowicza to ważne pytania, a odpowiedź na nie znajdzie nasza witryna, profesjonalnie i wyczerpująco pokazując Krynicę Morską. To pewny adres, by zdobyć praktyczne wiadomości i powiększyć swój zasób wiedzy o zestaw morskich anegdot.

Portal poleca:

http://www.kazimierzdolny.info.pl/ - wakacje w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny może się pochwalić nietypowo bogatą historią i wieloma konstrukcjami z minionych stuleci. A te, które stały się zakątkami czekającymi w jakikolwiek sposób na zwiedzających, posiadają własny wpis na naszej witrynie. W Kazimierzu Dolnym organizowane są również popularne festiwale kulturalne, na których zawsze warto być. Wycieczka do Kazimierza Dolnego to gwarancja niebywale udanych żniw na polu artystycznych przeżyć.

Kazimierz Dolny poleca:

www.bukowinatatrzanska.net.pl - wczasy w Bukowinie Tatrzańskiej

Polskie najpopularniejsze góry to klasa sama w sobie, a Bukowina Tatrzańska trafia do do grona wartych uwagi lokalizacji w rankingach turystycznych. Witryna bukowinatatrzanska.net.pl powstał, by jak najszerszemu gronu użytkowników ukazać jej najmocniejsze strony oraz zaproponować pobyt w przyjemnym i otwartym miejscu. Bukowinę Tatrzańską powinni wziąć na celownik w pierwszym rzędzie ci, którym odpowiadają wymagające wysiłku fizycznego formy rekreacji.

Zobacz w Bukowinie Tatrzańskiej:

www.szczawnica-zdroj.pl - Szczawnica zaprasza

Fachowy portal dla podróżnych, opisujący największe atrakcje turystyczne w Pieninach i samej Szczawnicy. Przebywając tutaj, trzeba zawsze poznać okoliczne zabytki, stojące w Czorsztynie i Niedzicy. Do Szczawnicy warto przyjechać ze względu na niezwykłe góry i poprawiające zdrowie cechy natury. Rzecz jasna nie mogło brakować zakładki propozycji obiektów pobytowych. Szczawnica posiada szeroki wachlarz sanatoriów, hoteli i innego rodzaju obiektów.

Znajdź w portalu:

www.xn--jastrzbia-gra-llb87c.pl

Wysunięta najdalej wysunięta w stronę bieguna północnego mieścina w Polsce to zaleta sama w sobie. Jastrzębia Góra jest w stanie dać przyjezdnym dużo więcej niż mapowe ciekawostki. Wszelkie wciągające zakątki i osiągalne zajęcia przedstawiamy na powyższej stronie wakacyjnej. W Jastrzębiej Górze działa mnóstwo różnorodnych obiektów turystycznych, a dział z takimi ogłoszeniami jest naprawdę praktyczny: żeby od razu umówić lokal albo przynajmniej porównać obowiązujące ceny.

Zobacz w Jastrzębiej Górze:

http://www.rowy.org.pl/

Serwis nakierowany na przekazanie internautom turystycznych mocnych stron wyjątkowo przyjaznej mieściny, jaką są Rowy. Lokalizacja nad Bałtykiem, na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego, otwiera turystom mnóstwo alternatyw wciągającego spożytkowania wolnego w Rowach. Także osoby potrzebujące niezłej zabawy, stojącej na wysokim poziomie kultury i komfortowych pokoi, będą zadowolone z tego, co oferują im Rowy i co opisujemy na stronie.

Kurort Rowy poleca:

sopot.net.pl - wakacje w Sopocie

Strona w czytelnej i ładnej wizualnie formie ukazuje zróżnicowany wachlarz godnych polecenia miejsc Sopotu. Najmniejszy kurort z Trójmiasta to przede wszystkim Monciak, molo czy Opera Leśna. Wartych zobaczenia zakątków i budynków jest w Trójmieście sporo więcej - o każdym z nich przygotowaliśmy tekst. Polecamy też zakładkę “Noclegi”, gdzie umieszczamy aktualne reklamy ośrodków wczasowych, hoteli, kwater do wynajęcia etc.

Zobacz w Sopocie:

rewa.biz.pl - wakacje w Rewie

Strona internetowa rozwijana z myślą o podróżnych zjeżdżających na nadmorskie wybrzeże, w region Rewy. Udostępnia przydatne informacje o tym pomorskim centrum turystyki oraz zbiór anegdot o najmocniej intrygujących punktach w Rewie. Publikujemy również oferty firm i obiektów z Rewy, przygotowujących spanie i kompleksowe urlopy tutaj. Zapoznanie się z działami rewa.biz.pl pozwala zdobyć informacje o wszystkim, co tylko przyda się do przygotowania wczasów.

Polecamy:

www.ustka.baltyk.net.pl - Ustka zaprasza

Podręczny przewodnik podróżniczy po Ustce i innych kurortach położonych po sąsiedzku, otwartych dla odpoczywających tu letniskowy. Sieciowy portal zawiera paletę niezbędnych oraz po prostu intrygujących wiadomości tyczących się Ustki, jej możliwości oraz ostatnich propozycji gościnnych. Kurort Ustka gwarantuje świetny relaks i pełną paletę przeżyć, co jak najdokładniej prezentują wrzucone na ustka.baltyk.net.pl multimedia oraz teksty.

Zobacz również:

http://www.szczawnozdroj.pl/

Serwis internetowy na temat , z nastawieniem na wakacyjne walory tego leżącego w województwie dolnośląskim zdroju i regionalnych kurortów. Wypoczynek w Szczawnie-Zdroju to coś więcej niż perfekcyjna okazja na podreperowanie zdrowia, ale jeszcze odkrycie fantastycznych zabytków, interesujących instytucji muzealnych - związanych najczęściej z historią górnictwa lub drugą wojną światową. Szczawno-Zdrój gwarantuje mocne przeżycia i wygodne pobyty (i inne ośrodki wczasowe) w atrakcyjnych cenach.

Polecamy:

puck.info - Puck online

Zatoka Pucka jaka jest, każdy się już dowiedział. A już na pewno każdy, kto odwiedził powyższą stronę i zapoznał się z sekcją zdjęć z Pucka oraz treściwymi opisami miejscowych wabików turystycznych, z dołączonym wykazem praktycznych porad. Podstawowe pojęcie na temat tego, czego można się spodziewać po Pucku, da użytkownikom witryny także oddzielony katalog ze zróżnicowanymi reklamami ośrodków gościnnych.

Polecamy:

http://www.ustroniemorskie.pl/

Internetowy przegląd turystycznych danych, ciekawostek oraz ofert z branży noclegowej na temat Ustronia Morskiego. Wyeksponowane menusy umożliwiają użytkownikom w mgnieniu oka dotrzeć do interesującej ich zawartości - opisów walorów turystycznych w Ustroniu Morskim, zebranych propozycji wypoczynkowych, zdjęć, plików wideo i panoram z letniska. Kurort gwarantuje produktywny wypoczynek dzięki plażom, obiektom sportowym w ośrodku Helios, historycznym obiektom, wyjątkowym walorom naturalnym i innym mocnym stronom, które zaprezentowaliśmy na stronie.

Znajdź w portalu:

www.polen-hotels.eu

Serwis turystyczny zestawiający reklamy wypoczynkowe przetłumaczone na niemiecki. Nasz kraj zdążył już wyrobić sobie znaną markę pośród objeżdżających świat turystów, przychodzących z kraju po zachodniej stronie Odry. Od groma interesujących atrakcji turystycznych i bajkowa natura, niskie ceny, wreszcie świetny poziom usług w hotelach, prywatnych kwaterach i różnego sortu lokalach. Dzięki naszemu portalowi urlopowicze niemieccy znacznie sprawniej znajdują ostatnie propozycje wczasów z całej Polski.

www.jurata.pl - wczasy w Juracie

Portal o turystycznych atutach jedynej w swoim rodzaju części Jastarni - Juraty. Ten trochę oddalony od centrum zakątek nadmorskiego wczasowiska wyróżnia się szczególnym klimatem i odrębnym, niepowtarzalnym zasobem atrakcji. Dokładamy wszelkich starań, by ”publikacje” i zdjęcia na temat Juraty jak najlepiej prezentowały ich aktualne plusy. Naturalnie Jurata daje do wyboru właściwą sobie ofertę noclegową, którą również reklamujemy na jurata.pl.

Zobacz również:

www.andrzejki.info - Andrzejki

Imieniny Andrzeja - specjalny czas, w której zwyczajni ludzie mogą zajrzeć w czekającą przyszłość. Kiedyś rytuał przepowiedni traktowano z prawdziwym strachem, aktualnie bardziej ludycznie. Ten serwis pozwala na wyszukanie pełnego zbioru party andrzejkowych - od pensjonatów nad naszym morzem po domki górskie. W taki sposób można połączyć relaksujący wyjazd z doskonałą zabawą i starymi obrzędami związanymi z Andrzejkami w określonym miejscu kraju.

www.szczyrk.net.pl - wczasy w Szczyrku

Witryna turystyczna pisząca o Szczyrku - jednym z największych ośrodków sportów zimowych w naszym kraju. Szczyrk kusi podróżnych nie tylko dzięki trasom narciarskim, co dobitnie pokazujemy w zakładce o atrakcjach. Jako że w Szczyrku na zwiedzaniu spokojnie da się spędzić dużo tygodni, to wyświetlamy też oferty gościny Kudowy-Zdroju. To witryna warta polecenia, by przed urlopem poczytać o tym, co może zagwarantować Kudowa-Zdrój.

Znajdź w portalu:

http://www.uniescie.pl/ - wakacje w Unieściu

Witryna turystyczna wypełniona treściami na temat Unieścia. Takimi, z których znaczący pożytek zrobią użytkownicy marzące o przyjemnej miejscówki do odpoczynku nad morzem. Dosłownie każda ewentualna atrakcja dostępna w letnisku Unieścia, posiada na portalu opis z użytecznymi danymi i adekwatnymi grafikami. Natomiast sekcja “Noclegi” umożliwia przeglądnięcie i zestawienie ogłoszeń turystycznych - oraz ekspresowo zaklepać sobie wyjazd do Unieścia.

Polecamy:

debina.pl - Dębina online

Przegląd użytecznych urlopowiczom informacji na temat Dębiny, zlokalizowanej szczególnie pięknie nad naszym morzem. Dębina oraz lokalne kurorty posiadają całkiem zróżnicowany wachlarz polecanych alternatyw wykorzystania czasu oraz wyboru ośrodka wczasowego, co w przejrzystej i efektownej graficznie formie pokazuje powyższa strona. W Dębinie nikogo nie dopadnie nuda, wystarczy niezły przewodnik - taki jak nasz.

Polecamy:

www.pogorzelica.pl Pogorzelica

Turystyczna witryna o położonej nad morzem Pogorzelicy w polskim internecie. Dokładnie, sprawnie, w pełni fachowo. Pewne wiadomości na temat budzących największe zainteresowanie magnesów na podróżnych, do odnalezienia w różnych zakątkach miejscowości. Bezsprzeczne piękno, które Pogorzelica pokazała na szczególnych fotografiach. Dział “Noclegi” przygotowany tak samo dla turystów dla proponujących swoje usługi w mieście hotelarzach, prowadzonych przez nich ośrodkach i mieszkańcach Pogorzelicy wynajmujących domki oraz pokoje.

Zobacz również:

http://www.xn--eba-gwa.com.pl/ Łeba

Podróżniczy niezbędnik o Łebie w polskim necie. Spis najważniejszych i najmocniej intrygujących wiadomości o tutejszych możliwościach i czekających w kurorcie. Ogłoszenia hotelarzy, gospodarzy pensjonatów, lokali na wynajem oraz innych form noclegu, jakie oferuje Łeba. Zaprojektowany w czytelnej postaci przewodnik po miejscowości Łeba. Wakacje tutaj to gwarancja doskonałego relaksu, co prezentuje powyższa strona dzięki szczególnym wpisom i multimediom.

Polecamy:

weekend-we-dwoje.pl

Portal internetowy przeznaczony dla wciąż i niezwykle zadurzonych w sobie związków. Najbardziej fascynujące anonse kwaterunkowe i zestawy pobytowe, ułożone specjalnie dla romantycznych dusz. Odnajdź, wybierz i zaklep pobyt zgodnie ze swoimi preferencjami, aby już wkrótce - w wyśmienitych pokojach, cudownym pejzażu i z bogatym zestawem przyjemności - przeżyć urocze momenty razem z drugą połówką.

www.darlowko.net.pl - wakacje w Darłówku

Wiadomości wakacyjne z Darłówka podane w skondensowanej i przyjemnej dla oczu formie. Krótkie, acz konkretne i opatrzone zdjęciami teksty o wszelkiego typu możliwościach i wartych spróbowania zajęciach wypoczynkowych oczekujących w Darłówku. Wiadomości użyteczne uzupełniają ogłoszenia osób oraz obiektów proponujących łóżka lub bogatsze pakiety urlopowe w tej bałtyckiej miejscowości.

Znajdź w portalu:

www.konferencje.net - sale konferencyjne

Serwis działający z myślą o wyzwaniach pojawiających się w wyniku działalności zakładów i dla organizatorów firmowych spotkań, treningów i briefingów. Serwis dysponuje szerokim wyborem anonsów przedstawianych przez pensjonaty z różnych stron kraju. Udostępniają m.in. wszechstronnie przygotowane salki konferencyjne, zaawansowane zaplecze sprzętowe, klasową bazę noclegową i pozostałe rzeczy, dzięki którym konferencja będzie efektywna.

http://www.saleszkoleniowe.pl/ - sale szkoleniowe online

Portal internetowy skupiający uwagę na firmowych szkoleniach. Podstawowy profil działalności saleszkoleniowe.pl to zestawienie obiektów turystycznych, które dysponują dedykowanym biznesowi pomieszczeniami konferencyjnymi i szkoleniowymi. Swoim zakresem witryna obejmuje wszystkie miasta i kurorty w kraju. Wpływ miejsca i atmosfery firmowego szkolenia na jego skuteczność nadal pozostaje nie do przecenienia.

rewal.net.pl - Rewal zaprasza

O Rewalu specjalnie dla wczasowiczów, potrzebujących interesujących zajęć. Jako że niemal każdy miewa nieco odmienne zainteresowania, w sekcji “Atrakcje” nie obowiązuje żaden klucz selekcji treści - liczą się tylko wiarygodność i poprawność prezentowanych przez nas materiałów. W prezentowanym kurorcie Rewal z pewnością każdy jeden wyszuka coś ciekawego dla siebie. Powyższa teza tak samo tyczy się do bazy noclegowej, którą wystawia miasto Rewal i którą przedstawiamy w specjalnym katalogu na podstronach serwisu.

Zobacz w Rewalu:

chalupy.pl - wczasy w Chałupach

Internetowy portal traktujący o Chałupach - cenionym nadbałtyckim ośrodku turystycznym na Półwyspie Helskim. Wczasowiczów przyjeżdżających na plaże prawdopodobnie najbardziej zaciekawią przygotowane przyjezdnym opcje. Tak samo oferta noclegowa mieściny, jak i ”rozrywkowe” atrakcje. Chałupy to znany i rozbudowany ośrodek sportów wodnych oraz bardziej współczesnych konkurencji, działa tu wiele szkółek i wypożyczalni przydatnego akcesoriów. Zgromadziliśmy tu informacje o tych najistotniejszych.

Kurort Chałupy poleca:

http://www.xn--dwirzyno-l3b.pl/ Dźwirzyno

Katalog niezbędnych dla przyjezdnych i wczasowiczów wiadomości dotyczących mniej lub bardziej dokładnie Dźwirzyna. Nadmorski kurort dysponuje szeroką gamę intrygujących atrakcji do skorzystania -najważniejsze i wzbudzające najwięcej emocji w letnisku Dźwirzyna prezentujemy na portalu, z załączonymi informacjami teleadresowymi oraz orientacyjnym cennikiem wejściówek. Przygotowaliśmy także dedykowany dział poświęcony reklamom obiektów hotelowych, którymi miejscowość kusi do przyjazdu.

Znajdź w portalu:

http://www.miedzyzdroje.net.pl/ - wakacje w Międzyzdrojach

Strona internetowa na temat wakacyjnych zalet oraz infrastruktury Międzyzdrojów. Zbiór ofert wystawionych przez branżę turystyczną w Międzyzdrojach, o odmiennych warunkach i zakresach cenowych. Baza najbardziej interesujących, które sprawiają że miasto cieszy się taką imponującą popularnością w gronie turystów. Prosto przekazane informacje, orientacyjne cenniki, galeria wyjątkowych multimediów.

Zobacz w Międzyzdrojach:

xn--jarosawiec-e0b.net.pl

Wszystko na witrynie o Jarosławcu, co w ogóle może pomóc szukającym przyjemnych przeżyć przyjezdnym. Na początek - propozycje apartamentów, domów wczasowych, czekających na gości pokoi w prywatnych lokalach itd. - w końcu Jarosławiec spokojnie dostarcza zajęcia na wiele dni. Dla formalności dowody na ww. tezę - podstawowy wykaz osiągalnych atrakcji, funkcjonujących tu placówek, orlików sportowych… Prezentujemy też wyjątkowe foty, ukazujące walory Jarosławca.

Portal poleca:

miastopodgiewontem.pl - wczasy w Zakopanem

Wszechstronny serwis internetowy o najsłynniejszym górskim kurorcie - niekwestionowanej stolicy polskich Tatr. Ukazujemy wszystkie turystyczne wabiki Zakopanego, a jest ich więcej niż przekupek i straganów na deptaku. Ośrodki narciarskie, górskie ścieżki i krajobrazy, parki zabawy, wystawy, góralskie imprezy, instytucje kulturalne na wysokim poziomie… - to wszystko i sporo więcej proponuje Zakopane. Ważny jest też zbiór dla wszelkich obiektów pobytowych w polskiej stolicy Tatr.

Polecamy:

www.wicko-morskie.pl - Wicko Morskie zaprasza

Internetowa strona dedykowana w zupełności Wicku Morskiemu - malutkiej miejscowości na bałtyckim wybrzeżu. Portal powstał z myślą o letnikach przyjeżdżających nad polskie morze, więc zaangażowaliśmy się w profesjonalny opis najróżniejszych magnesów w Wicku Morskim, od początku do końca. Natomiast zakładka “Noclegi” przybliży wyszukanie ośrodka, wybór spełniającego oczekiwania i rezerwację terminu tym wszystkim, którzy się przekonają do atrakcji, którymi wabi Wicko Morskie.

Portal poleca:

konferencje.net.pl - obiekty konferencyjne w Polsce

Portal konferencje.net to same najbardziej interesujące sugestie dla przedsiębiorstw, firm i ludzi handlu i usług. Przeprowadzane na serio branżowe kursy, briefingi czy zawodowe korporacyjne wyjazdy muszą zostać zorganizowane w sprzyjających sytuacjach. Z reguły pożyteczne są zwyczajowe wygody, w niektórych przypadkach korzystniej będzie skorzystać z kompletu możliwości hotelu albo innego lokalu - tak czy inaczej bez osobnej sali konferencyjnej z nielimitowanym dostępem do sprzętów multimedialnych nie wyjdzie.

gdynia.net.pl - wakacje w Gdyni

Wszystko, co wybierający się do Gdyni urlopowicze wiedzieć bez dwóch zdań powinni. Na przygotowanej specjalnie dla miejscowości witrynie zebraliśmy dane o najważniejszych atrakcjach turystycznych Gdyni, z wielu wszelkich kategorii. Każde centrum rekreacyjne, zabytkowa budowla, placówka wystawiennicza, park rozrywki - ma osobny wpis, rzetelną lokalizację, orientacyjny cennik i informacje do kontaktu. Tak samo dokładnie traktowane są prezentowane reklamy ośrodków wczasowych z Gdyni i pobliskich miejscowości.

Zobacz w Gdyni:

karpacz.net - Karpacz zaprasza

Wszechstronny serwis o tematyce turystycznej o Karpaczu. Pełen spis alternatyw turystycznych miejscowości - od parków rozrywki, przez ośrodki sportowe działające w Karpaczu, po niezwykłe placówki wystawiające walory regionu i pasje mieszkańców miejscowości. Na odkrywaniu zakątków miejscowości i gór bez dłużyzn da się wykorzystać mnóstwo miłych dni, zatem pracuje sekcji z reklamami noclegowymi miejscowych obiektów.

W portalu znajdziesz:

www.poronin.net.pl - wakacje w Poroninie

Urlopowy portal, uzupełniany by zaprezentować w sieci mocne strony Poronina - od powszechnie znanych, jak choćby,na przykład górskie centra narciarskie i wysokogórskie pejzaże, aż do słabiej rozreklamowane. Tutaj pasują urodziwe kościoły w Poroninie i okolicznych osadach. Poronin ma potencjał by zasłynąć również z lokalnej kultury, choćby artystycznej działalności Andrzeja Galicy. W Poroninie jest do wyboru sporo miejsc na zakwaterowanie - strona posiada poświęcony im katalog.

Poronin poleca:

http://www.polanicazdroj.pl/ - wakacje w Polanicy-Zdroju

Strona zaprogramowana dla odkrycia wczasowych walorów Polanicy. Dolnośląski kurort słynie z bajkowego położenia, fantastycznych i interesujących parków czy wysokiej jakości centrów sportowych dla amatorów. Polanickie uzdrowisko szczyci się także bogactwem festiwali, np. artystycznym “Zdroje Kultury. Na polanicazdroj.pl zbieramy również jakże pożyteczne oferty na temat bazy obiektów gościnnych w Polanicy-Zdroju.

Zobacz również:

http://www.swieradow.de/ - Świeradów-Zdrój zaprasza

Serwis internetowy prowadzony z myślą o podróżnikach z niemieckich landów odwiedzających kurort w Świeradowie-Zdroju. Dla podróżnych mówiących językiem Goethego zgromadzono szereg anegdot i przydatnych tekstów - o ośrodkach sportowych, o historycznych zabytkach, jak również o lokalach pobytowych w Świeradowie-Zdroju. Apartamenty pensjonaty, domki letniskowe… wszystkie mogą na stronie wykupić swoje oferty.

Świeradów-Zdrój poleca:

xn--chopy-l7a.com.pl - wakacje w Chłopach

Internetowy wykaz ważnych danych z Chłopów, które powinny w jakikolwiek sposób zaciekawić urlopowiczów wybierających odpoczynek nad naszym morzem. Zaciszne Chłopy mogą być doskonałym kurortem - wystarczy choćby poczytać co nieco na chłopy.com.pl o dostępnych wabikach turystycznych i obejrzeć fotki. Jeśli chodzi o sezonowe oferty pobytu, to dokładny przegląd (razem z możliwością błyskawicznej rezerwacji) mieści się w sekcji “Noclegi”.

Polecamy:

http://www.szklarska-poreba.de/

Serwis rozwijany celowo z intencją o podróżnikach z Niemiec wybierających Szklarską Porębę. Uzupełnia katalog praktycznych informacji na temat mieściny, dominujących nad Szklarską Porębą masywów Karkonoszy, różnego gatunku atrakcji oraz miejscowych centrów wypoczynkowych. Niemiecki podróżnik może ekspresowo odnaleźć stosowny hotel i uzyskać informacje o wszystkim, czego tylko chce.

Znajdź w portalu:

www.e-ciechocinek.pl

Witryna o popularnym uzdrowisku, w dziedzinach dotyczących Ciechocinka zawsze na temat i zgodnie z faktami. Materiały krążą wokół zalet wczasowych tego miasta, z historycznymi tężniami w pierwszym rzędzie. Przysłowiowe już turnusy w Ciechocinku należy fachowo przygotować, a więc strona publikuje reklamy od domków letniskowych, centrów SPA&Wellness i pozostałych ośrodków, które powinny sprostać wymaganiom kuracjuszy i podróżników.

Zobacz również:

klodzko.com.pl - Kłodzko zaprasza

Serwis, na którym gość znajdzie najciekawsze z punktu widzenia turysty dane na temat Kłodzka. Zabytkowe budowle, lokale rozrywkowe, wydarzenia kulturalne, sport, pensjonaty etc. Kłodzko może się poszczycić szczególnie unikalnymi kamienicami postawionymi w centrum i przetrwałymi częściami pochodzącej z XVIIIw. Twierdzy Kłodzkiej, wszakże cennych konstrukcji jest tu wiele więcej. Baza noclegowa z zasady osiąga porównywalny poziom do rangi turystycznej Kłodzka.

Polecamy:

http://www.sztutowo.info.pl/

Serwis o Sztutowie, pokazujący osadę stuprocentowo z nastawieniem wakacyjnym. Od potencjalnych magnesów dla gości, przez historyczne informacje o miejscach Sztutowa, aż po propozycje hotelowe. Sztutowo warto odwiedzić z uwagi na tak zróżnicowane placówki, jak Bursztynową Komnatę, Historyczny Park Żuław i dawny obóz koncentracyjny Stutthof - te, jak i reszta w okolicy, posiadają na sztutowo.info.pl unikalny artykuł razem z podstawowymi wiadomościami.

Sztutowo poleca:

http://www.xn--dbki-5va.pl/

Strona internetowa o wczasowych opcjach oczekujących w Dębkach. W menu “Atrakcje” przedstawiane są warte odwiedzenia centra zabaw, zabytki, centra sportowe, instytucje wystawiennicze i inne interesujące punkty działające w samych Dębkach lub mieścinach leżących wystarczająco niedaleko. Przydatna jest także zakładka z ogłoszeniami oferującymi zakwaterowanie - Dębki to doskonała lokalizacja wakacyjna, co udowodni powyższa strona.

W portalu znajdziesz:

http://www.chlapowo.com.pl/ Chłapowo

Fachowo w necie o tym w Chłapowie, co tyczy się turystyki. To Zlokalizowana nad Morzem Bałtyckim miejscówka w województwie pomorskim. Chłapowo to doskonały wybór dla wszystkich, którzy na wczasy szukają pokoju w zacisznym zakątku o kultywowanych kaszubskich tradycjach. Na stronie zamieściliśmy sporo przydatnych informacji na temat okolicznych atrakcji oraz dostępnych propozycjach pobytowych.

Polecamy:

www.dlugopolezdroj.pl - Długopole-Zdrój online

Serwis internetowy poświęcony chyba najmniej rozreklamowanemu zdrojowi w województwie dolnośląskim: Długopolu-Zdrojowi i jego zaletom otwartym na turystów. Długopole-Zdrój słynie z przyjemnej atmosfery małej mieściny, rozwiniętej sieci ścieżek dla pieszych i rowerów czy działających w pobliżu wyciągów narciarstwa alpejskiego. Można także zwiedzić wyjątkowe kościoły i inne zabytkowe obiekty. Przyjazd do Długopola-Zdroju zaleca się nie tylko osobom oczekującym kuracji zdrowotnej, jak również po ludzku ciekawym świata.

W portalu znajdziesz:

grzybowo.biz.pl

Zdyscyplinowanie, praktycznie i bez przynudzania na temat wszystkiego, co tylko może się tak czy inaczej pomóc podróżnemu na urlopie w Grzybowie. To położone nad Bałtykiem letnisko wprawdzie jest mały, za to morskich kurortów. Sianożęty wabią malowniczymi plażami, zabytkową architekturą i… spokojną atmosferą przy towarzystwie popularnych miast. Wszelkie opcje w Sianożętach mają oddzielny opis. Zainteresowani urlopem tutaj internauci mogą natychmiastowo zarezerwować apartament w Sianożętach.

W portalu znajdziesz:

http://www.xn--dbki-bta.pl/ Dąbki

Dedykowany turystycznym plusom Dąbków-Zdroju serwis internetowy. Goście zainteresowani wczasowym wyjazdem nad Morze Bałtyckie dostają jak na dłoni pożyteczny wykaz porad o tym, co mogą im zaproponować Dąbki-Zdrój. Od ofert na zakwaterowanie po pełny dział najciekawszych atrakcji w miejscowości, z różnych bajek. Dąbki-Zdrój to nadbałtyckie uzdrowisko o szerokim wachlarzu alternatyw do wyboru.

Kurort Dąbki poleca:

http://www.e-kowary.pl/

Kowary - mikroskopijna, intrygująca miejscowość w najwyższym pasmie Sudetów bez najmniejszych wątpliwości powinna posiadać własny serwis urlopowy. Prezentujemy najistotniejsze zakątki miejscowości, które razem przynoszą szczególny wachlarz atrakcji. Do pokazania, że wyjazd będzie godny miana świetnego, dobrze posłużą rzeczy zgromadzone w zamkniętych szybach kopalni uranu w Kowarach. Prezentujemy także ogłoszenia pobliskich obiektów noclegowych.

W portalu znajdziesz:

xn--dziwnwek-z3a.pl - wczasy w Dziwnówku

Konkretnie o tym, co czeka na turystów w opisywanym kurorcie. Zbiór użytecznych charakterystyk możliwości, którymi Dziwnówek kusi przyjezdnych ze wszystkich krańców Polski i z zagranicy. Internetowy przewodnik ze skrótem istotnych informacji. Dział multimediów. Oferty branży hotelarsko-turystycznej. Intuicyjna i użyteczna kompozycja kolejnych zakładek i podstron. Czytelna szata graficzna ułatwiająca zapoznanie się z Dziwnówkiem.

Zobacz również:

swinoujscie.info.pl - wczasy w Świnoujściu

Rzetelny portal podróżniczy zawierający każde przydatne turystom informacje na temat miejscowości. Spis najważniejszych turystycznych wabików w Świnoujściu, razem z podstawową charakterystyką, dokładną lokalizacją, kompletnymi danymi kontaktowymi i zestawem cen. Dedykowany dział z propozycjami hoteli, pensjonatów, domków letniskowych i innego rodzaju obiektów wczasowych, które posiada Świnoujście.

Zobacz również:

http://www.dziwnow.info/ Dziwnów

Witryna przedstawiająca miasto Dziwnów w kadrze ściśle turystycznym. Mając na względzie duży wybór kategorii oraz ilość proponowanych - i rzetelnie scharakteryzowanych na stronach portalu - atrakcji Dziwnowa, renoma kurortu wśród urlopowiczów nie zaskakuje. Pod powyższym adresem internauci znajdą jeszcze starannie przygotowane multimedia oraz oferty obiektów noclegowych w Dziwnowie.

Znajdź w portalu:

www.e-mikolajki.pl - wczasy w Mikołajkach

Mikołajki bez przesady wypadałoby uznać za turystyczną stolicę Mazur. Na witrynie e-mikolajki.pl przekazujemy opisowo, co właściwie kusi skutecznie tutaj sezon w sezon gigantyczne rzesze przyjezdnych. Do najpopularniejszych walorów zaliczyć trzeba wędkarstwo, cykliczne zabawy i architekturę Mikołajek. Swoją sekcję na portalu mają także miejscowe ośrodki gościnne oferujące wszelkie formy relaksu w Mikołajkach.

Portal poleca:

www.karwia.baltyk.net.pl - wczasy w Karwii

Strona z zawartością dedykowaną podróżniczej charakterystyce Karwi - małej nadmorskiej mieścinie. Nieco wbrew skromnego wyglądu, Karwia jest w stanie stworzyć pojawiającym się tutaj wczasowiczom dużo fascynujących możliwości. Te prezentujemy w kategorii “Atrakcje”. Warto też oglądnąć nasze foty pstryknięte w Karwi. Swoje miejsce na witrynie mają również propozycje karwieńskich hoteli, domków letniskowych i innych noclegów.

Zobacz również:

bozenarodzenie.net.pl

Te grudniowe dni to od zawsze, bez cienia wątpliwości, najmocniej rodzinny czas świąteczny przez 365 dni roku. Mimo to dziś wystarczająca ilość czasu na zorganizowanie stosownego zjazdu wigilijnego to coraz trudniej osiągalny luksus. Wartym przemyślenia wyjściem z wyżej wspominanych problemów może się stać grudniowy wypad. Nasza witryna publikuje tylko zweryfikowane propozycje na Boże Narodzenie, dzięki którym do świątecznego nastroju dojdzie pełen odpoczynek.

www.wypoczynek.net.pl Obiekty wypoczynkowe

Poręczna przeglądarka lokali turystycznych w Polsce, ukierunkowanych na relaks. Bierny czy dbanie o formę fizyczną - jak się kto czuje. Czy to po nużącej pracy, czy po trudnych lekcjach, czy po tymczasowym zakończeniu absorbujących zadań we własnym domu - wypoczynek należy się bardziej niż ukochanej kwiaty. Strona dysponuje sporą bazą hoteli, pokoi w kwaterach, ośrodków wypoczynkowych i najróżniejszych obiektów.

http://www.katy-rybackie.pl/ - wczasy w Kątach Rybackich

Zalew Wiślany to bez wątpienia najistotniejsze źródło magnesów urlopowych w Kątach Rybackich, żeby mieć na uwadze wyłącznie wędkowanie i miejscowe muzeum. Więcej opcji do wyboru z Kątów i blisko leżących miast i wsi przedstawiamy na opisywanej stronie internetowej. Na katy-rybackie.pl udostępniamy też reklamy każdego sortu obiektów pobytowych, które posiadają Kąty Rybackie, o różnych warunkach i widełkach cenowych.

Polecamy:

http://www.sale-konferencyjne.pl/

Sieciowy zestaw ogłoszeń wszelkiego sortu ośrodków pobytowych, które zadbały o choćby jeden lub więcej pokoi briefingowych. Osoby i korporacje przeprowadzające spotkania w try miga odszukują na stronie to, na czym najbardziej im zależy. To jest odpowiednio komfortowy hotel/pensjonat/inny ośrodek z salką konferencyjną o niezbędnej wielkości i charakterystyce, pyszną kuchnią czy interesującym aspekcie rekreacyjnym zawodowego wyjazdu.

http://www.male-ciche.pl/ - Małe Ciche zaprasza

Serwis o Małym Cichym - tatrzańskiej mieścinie, odróżniającej się kształtem odmiennym niż popularna stolica Tatr. Wystarczy zapoznać się z przewodnikowym opisem możliwości, jakie wyzwala przyjazd do Małego Cichego, by wybrać ogromne różnice. Albo zestawić przedziały cenowe propozycji pobytowych wyświetlanych w serwisie. Małe Ciche, w porównaniu z Zakopanem, bez cienia wątpliwości zasługują na swoją adekwatną nazwę.

W portalu znajdziesz:

e-krakow.pl - wakacje w Krakowie

Kto wie czy nie najbardziej intrygująca w całym krajowym internecie strona dedykowana drugiej w kolejności stolic w dziejach państwa, Krakowowi. W dokładnej i przejrzystej formie pokazujemy powszechnie znane atrakcje Krakowa, jak też nieznacznie słabiej znane urlopowiczom wabiki miejscowości. Zapewne to w tym mieście bije serce polskiej historii. Aby ledwie pobieżnie zbadać najsłynniejsze zabytki, jakie posiada Kraków, w każdym razie trzeba zarezerwować sobie dużą liczbę dób pobytu.

Kraków poleca:

http://www.naleczow.biz.pl/ - Nałęczów zaprasza

Adres z raczej krótkimi, ale za to ściśle konkretnymi materiałami na temat podróżniczych walorów Nałęczowa i mieścin leżących w sąsiedztwie tego lubianego uzdrowiska. Nałęczów ma parę świetnych placówek wystawienniczych i zabytkowych obiektów oraz niezliczoną ilość możliwości oddania się aktywności fizycznej. Z takimi wabikami nie budzi zdziwienia taki stan, iż w Nałęczowie - i oczywiście na witrynie - reklam obiektów wypoczynkowych jest od zatrzęsienia.

W portalu znajdziesz:

xn--biaka-tatrzaska-1sc7b.pl

Białka Tatrzańska to bez najmniejszych wątpliwości ważny i aktualny ośrodek tatrzańskiej kultury - przytaknie na to każdy, kto przemierzył Polski Spisz lub trafił na Wybory Cepra, Ceperki i Harnasia Roku. Nasz serwis pozwala zebrać użyteczne wiadomości o Białce Tatrzańskiej, rozwijanych atrakcjach i ośrodkach kwaterunkowych. Ledwie chwila wystarczy, by ostatecznie pojawiło się przekonanie o racji wyboru Białki Tatrzańskiej jako celu wyprawy.

Portal poleca:

szklarska-poreba.pl - wczasy w Szklarskiej Porębie

Komplet tego, co przyjezdny musi wiedzieć przed wyprawą do Szklarskiej Poręby. Propozycje gościnne, artykuły o ważnych i mniej reklamowanych wabików turystycznych, przewodnik po mieście i najbliższej okolicy. Zapraszamy do bogatej zakładki multimediów z pięknymi fotosami i unikalnymi panoramami. Szklarska Poręba to polska stolica mineralogii - i jak można zobaczyć to po turystycznym kształcie kurortu, nie jest to nazwa przesadzona.

Zobacz również:

www.sarbinowo.pl - Sarbinowo zaprasza

Świat turystyki w Sarbinowie, pokazany w dokładny i zrozumiały sposób na specjalnym portalu wakacyjnym. Kategoria “Noclegi” umożliwia błyskawicznie i łatwo porównać ostatnie propozycje osób, firm i obiektów oferujących wakacje w Sarbinowie. Z kolei “Atrakcje” zostały tak stworzone, by po przeczytaniu skondensowanego opisu i oglądnięciu zdjęć dało się zaplanować pobyt i sposoby spędzenia dostępnego czasu w drobnych punktach.

Portal poleca:

www.e-darlowo.pl - Darłowo zaprasza

Serwis internetowy poświęcony kompletnie letniskowym zagadnieniom powiązanym z Darłowem i sąsiednimi miejscowościami. Wybierających Darłowo najbardziej ciekawią dwie kluczowe sprawy - gdzie można nocować i czym można wypełnić wolny czas. Portal e-darlowo.pl odpowiada na obie te potrzeby, udostępniając zarówno ogłoszenia z branży hotelarskiej, jak też podstawowe dane o wabikach turystycznych w kurorcie w postaci deskrypcji oraz wirtualnego przewodnika.

Zobacz również:

karpacz-gorny.pl

Serwis internetowy dedykowany Karpaczowi Górnemu - zlokalizowanej najbliżej szczytu Śnieżki dzielnicy miasta. Najistotniejsze magnesy turystyczne, najlepsze warunki dla sportów zimowych, najpopularniejsze karkonoskie drogi - to podstawowe zalety Karpacza Górnego, nazywanego przez niektórych Strefą Liczyrzepy - Karkonosza, ewentualnie Ducha Gór. Karpacz Górny ma lekko elitarny charakter, o czym najdobitniej świadczą oferty miejscowych hoteli i ośrodków SPA.

Znajdź w portalu:

hotel.net.pl - obiekty hotelowe w Polsce

Gwiazdki to najbardziej przejrzysty wyróżnik poziomu i rozlegle pojętej klasy hotelu, czy też pensjonatu. Nasz portal reklamuje tylko i wyłącznie te ośrodki, które wyróżniają się znacząco in plus od krajowych norm. Prosta w korzystaniu wyszukiwarka umożliwia w mgnieniu oka wyszukać wyjątkowo klasowy pensjonat bądź hotel w wybranym zakątku Polski. Wygoda nie do przecenienia, personel na najwyższym poziomie, specjalne usługi - to wszystko za pośrednictwem www.hotel.net.pl. xn--midzywodzie-srb.pl - wakacje w Międzywodziu

Użyteczny zestaw istotnych informacji o profilu urlopowym z Międzywodzia i sąsiedzkich letnisk. Witryna dokładnie podaje wszystkie konkretne dane na temat turystycznych wabików czekających na przyjezdnych w Międzywodziu - dokładne położenie na mapie, informacje kontaktowe, przybliżone zakresy cenowe, zwięzły opis, zdjęcia. Międzywodzie dysponuje rozbudowaną bazą gościnną, więc na stronach międzywodzie.pl funkcjonuje sekcja z ogłoszeniami branży hotelarsko-wypoczynkowej.

Zobacz w Międzywodziu:

www.noclegi.net.pl

Internetowy katalog pokoi pobytowych z całej Rzeczypospolitej, jak kraj długi i szeroki: ze wschodu na zachód, jak też z południa na północ. Pensjonaty, prywatne kwatery, centra SPA, kurorty uzdrowiskowe… jaki kto tylko urlop woli. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala czytelnikom wybrać istotne pola, dzięki którym określają swój wymarzony wyjazd. Noclegi.net.pl to adres dobry dla wszystkich, którzy pakują się na wycieczkę w Polskę dłuższą niż parę godzin.

xn--mrzeyno-zwb.pl - Mrzeżyno online

Serwis internetowy dedykowany Mrzeżynu i jego krajobrazowych i rozrywkowych walorach oraz obiektach gościnnych. Prezentuje wcale zróżnicowany zbiór materiałów o atrakcyjnych zajęciach i istotnych miejscach Mrzeżyna, wraz z widełkami cenowymi, dokładną lokalizacją i danymi kontaktowymi. Potencjalnym użytkownikom przydaje się również uzupełniany dział z ogłoszeniami lokalnej branży turystycznej.

Polecamy:

www.e-karpacz.eu - Karpacz online

Karpacz i jego najbardziej interesujące atrakcje pokazane w języku niemieckim. Za pomocą temu serwisowi tematycznemu, wczasowicze zza Odry mogą dotrzeć do wielu cennych wiadomości. Serwis publikuje rzeczywiste teksty na temat ciekawych zakątków mieściny, zabytkowych obiektów Karpacza, jego historii czy możliwości sportowego szlifowania formy fizycznej. Naturalnie nie może zabraknąć też dedykowanych propozycji ośrodków gościnnych w Karpaczu: domów wczasowych, hoteli, pokoi do wynajęcia itp.

Portal poleca:

http://www.trzesacz.pl/ Trzęsacz

Strona internetowa traktująca o turystycznych atrakcjach miasta Trzęsacz, pokusach tej wyjątkowej nad Bałtykiem miejscowości oraz możliwościach na wyjazd. Funkcje katalogu reklam dla domów wypoczynkowych, właścicieli apartamentów, pól kempingowych i innego typu obiektów pozwala w mgnieniu oka je porównać i zaklepać pobyt w Trzęsaczu. A oczekując na wolny czas można przejrzeć multimedia i przeczytać artykuły o aktualnych możliwościach, by stosownie się przygotować na Trzęsacz poznawany osobiście.

Portal poleca:

xn--ukcin-k0a8z.pl - wczasy w Łukęcinie

Zachodniopomorski Łukęcin dla każdego rodzaju osób potrzebujących wypoczynku, szukających pożytecznych ciekawostek w niezgłębionych czeluściach sieci. Weryfikowane i aktualizowane dane o najciekawszych atrakcjach w przedstawianym kurorcie i pobliskich miejscowościach w pasie polskiego wybrzeża. Kolekcja jedynych w swoim rodzaju zdjęć i multimediów z Łukęcina. Osobny przewodnik w podstawowej postaci. Katalog ośrodków turystycznych z ofertami wczasów w miejscowości Łukęcin.

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij